OPIS
Długotrwały produkt wysokiej jakości do impregnacji powierzchni szyb. Dzięki chemicznej reakcji jaka zachodzi pomiędzy cząsteczkami wielkości kilku nanometrów a szybą, uzyskujemy efekt hydrofobowy (odpychający cząsteczki wody). Oprócz tego szyba staje się dużo bardziej odporna na wszelkiego rodzaju zabrudzenia (np. owady, błoto). Zimą, znacznie ułatwia odszranianie zamarzniętych szyb.

ZALETY:
 

poprawia ostrość widzenia

+34%
skraca czas reakcji

-25%

zwiększona odporność na brud

+70%

ogromna oszczędność wycieraczek
i płynu do spryskiwaczy

-60%
Co zawiera zestaw:


1. 30ml oczyszczacz
2. 30 ml powłoka
3. Specjalna gąbka do oczyszczania szyby X2
4. Ściereczka do naniesienia powłoki X2
5. Szczegółowa instrukcja stosowania
Jak używać:


1. Wyczyść powierzchnię szyby

2. Nanieś preparat

3. Wypoleruj

CZYM JEST NANOAUTO

Wynikiem wieloletnich badań naszych laboratoriów jest zaawansowana technologia nowej generacji wykorzystywana przy produkcji, dzięki której powstały wszystkie produkty NANOAUTO. Nasze wyroby wprowadzają zupełnie nową jakość na rynku, gwarantując naszym Klientom skuteczne rozwiązania bezpieczne dla środowiska. Poprzez przekształcenie odpowiednich surowców na podstawie doświadczenia i własnych receptur sytuacja pozwala na uzyskanie wyjątkowo skutecznych i silnych środków przy jednoczesnym bezpieczeństwie dla Twojego auta i użytkownika. Produkty wyprodukowane przez nas są zgodne ze wszystkimi standardami i kryteriami produktowymi i pozytywnie wpływają na środowisko naturalne.


NANOTECHNOLOGIA

Nie istnieje jedna definicja pojęcia nanotechnologii. Ogólnie przyjęło się, że nanotechnologia i nanomateriały to wszystko, co mieści się w granicach 1- 100nm
(1 nanometr to jedna milionowa 1mm).

Wielkość nanomateriałów jest mniejsza o 800 razy od ludzkiego włosa. Cała nauka - nanotechnologia – zajmuje się tworzeniem, preparatyką, badaniem i zastosowaniem nanomaterialów poprzez kontrolowanie wielkości i kształtu obiektów w skali nano. Przy tak małych rozmiarach pojawiają się nowe możliwości i nowe zastosowania dla tych materiałów, które nie były możliwe w „normalnej” wielkości.

Materiały w skali nano zachowują wszystkie właściwości fizykochemiczne charakterystyczne dla materiałów w skali makro. Dodatkowo jednak posiadają wiele całkiem nowych własności, które związane są z ich wielkością a ich właściwości takie jak kolor, przewodność, wytrzymałość lub reaktywność znacznie się różnią miedzy nanomateriałami a makromateriałami.


Możemy wyróżnić tutaj dwa najważniejsze parametry wpływające na właściwości nanomaterialów, jest to dużo bardziej rozwinięta powierzchnia właściwa w porównaniu z tradycyjnymi materiałami oraz efekt kwantowy.
Zobacz nasze pozostałe przedmioty z serii NANOAUTO


wysylka


zager


fvat


telefon
Przy zakupie większej ilości za
wysyłkę płacisz tylko raz
90% zamówień złożonych do
12:00 realizujemy w dniu bieżącym
maksymalny czas realizacji
do 2-3 dni roboczych
Na życzenie
wystawiamy Faktury VAT
Masz pytania?
Zadzwoń 502 229 001*Załączone zdjęcia użytkowników i opinie nie są do siebie dopasowane, jednak w 100% są prawdziwe i dotyczą produktu NANOAUTO NANOWIPER NIEWIDZIALNA WYCIERACZKA